Võida elektriline tõukeratas Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info EPSONI 3-AASTANE LISAGARANTII
 TINGIMUSED

 

EPSONI 3-AASTANE LISAGARANTII VALITUD PRINTERITELE – 2020

 

1.     See on pakkumine allolevas tabelis loetletud printerite („valitud printerid”) esimesele kasutajale pakutava Epsoni 1-aastase kaubandusliku garantii pikendamiseks 3 aastani või prinditud lehekülgede maksimaalse arvuni (kui see kohaldub) olenevalt sellest, kumb jõuab varem kätte.

 

2.     See kampaania kehtib Epsoni volitatud edasimüüjate juures tehtud tellimustele ajavahemikus 01.04.2020 kuni 31.03.2022 („kampaaniaperiood“). Osalejail tuleb oma taotlus esitada registreerimistaotluse vormi abil hiljemalt kolmkümmend (30) päeva pärast ostu ning viimane kuupäev selle kampaania raames hüvituse saamiseks on 30.04.2022.

 

3.     Kui olete printeri kätte saanud, külastage lihtsalt veebilehte www.epson.eu/printerwarrantytäitke taotluse vorm ja saatke see koos seerianumbriga ära. Vastu võetakse ainult täielikult täidetud taotlusi kolmekümne (30) päeva jooksul pärast ostukuupäeva. Veebis taotlust saates on teil võimalus taotluse kättesaamist kinnitav lehekülg välja printida. Saate 31 päeva pärast registreerimiskuupäeva kontrollida, kas garantii on registreeritud, aadressil https://warrantycheck.epson.eu

 

4.     Epsoni kaubanduslik garantii kehtib kõigile selle alla kuuluvatele ostudele sellest kampaaniast sõltumatult. Garantiitingimused võivad riigiti ja tooteti erineda ning see, milline Epsoni ettevõte teile seda garantiid pakub, oleneb riigist, kus Epsoni ettevõte teie Epsoni toote esimesena müüs. Täielikku teavet teenindustaseme ning valitud printeritele kehtivate garantiitingimuste kohta vt veebilehelt www.epson.eu/warranty.

 

5.     Need tingimused ei piira kuidagi teie õigust rakendada oma kehtivaid seaduslikke õigusi.

 

  1. See kampaania on teile, kui olete 18-aastane või vanem, ostsite valitud printerite hulka kuuluva printeri Epsoni volitatud edasimüüjalt ja elate ühes järgmistest riikidest: Saksamaa, Austria, Šveits, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Portugal, Holland, Belgia, Soome, Norra, Taani, Rootsi, Ühendkuningriik, Iirimaa, Ungari, Poola, Rumeenia, Slovakkia, Eesti, Leedu, Läti, Bulgaaria, Tšehhi, Makedoonia, Horvaatia, Kosovo, Montenegro, Sloveenia, Malta, Küpros, Kreeka, Serbia, Albaania ning Bosnia ja Hertsegoviina.

 

 

  1. Kampaanias ei saa osaleda isikud, kes on kampaaniaga otseselt seotud. Edasimüüjad ega jaemüüjad ei saa teie nimel taotlusi esitada.

 

  1. Juhul, kui tagastate (edasimüüjale) Epsoni toote, ei ole teil enam õigust lisagarantiile. See klausel ei piira kuidagi teie õigust rakendada oma kehtivaid seaduslikke õigusi.

 

  1. See kampaania kehtib kõige rohkem ühele (1) taotlusele valitud printeri kohta (ainulaadse seerianumbriga) kampaaniaperioodi jooksul.

 

  1. 3-aastast laiendatud garantiid ei saa pakkuda, kui:

a)   ostetud printer ei kuulu selle kampaania alla ja/või ei ole ostetud kampaaniaperioodi jooksul ja/või

b) registreerimistaotluse vorm on vale või see ei ole täidetud ja/või

c) registreerimistaotluse vormi ei ole Epsonile saadetud kolmekümne (30) päeva jooksul alates ostukuupäevast.

 

  1. Epson ei ole vastutav tehniliste, printeri-, tarkvara-, serveri-, veebilehe- või muude vigade või kahjustuste eest, mis võivad osalejat takistada kampaanias osalemast või teda selle juures segada.

 

  1. Epson jätab endale õiguse läbi vaadata kõik taotlused, tagamaks, et need tingimused on täidetud, ja küsida lisateavet kõigi registreerimistaotluse vormide ja toetavate dokumentide kohta.

 

  1. Need tingimused sisaldavad tervet meievahelist lepingut selles küsimuses ja on ülimuslikud kõigi eelmiste meievaheliste kirjalike või suuliste lepingute, kokkulepete, ettevõtmiste või ettepanekute suhtes selles küsimuses.

 

14.  Kampaanias osalemiseks registreerumisel peate esitama isikuandmed, mida Epson vajab kampaania haldamiseks. Lisateavet leiate kampaania privaatsusteabe avaldusest. Lisaks isikuandmete kasutamisele kampaanias küsib Epson teie nõusolekut turundusmaterjalide saatmiseks (nt Epsoni tootemargiga toodete uuringud, uudiskirjad ja/või reklaamid). Te ei pea sellega nõustuma.

 

15.  Neile tingimustele kehtivad selle riigi seadused, kust Epsoni valitud printeri ostsite, ja tingimused jäävad selle riigi pädevate kohtute alluvusse.

16.  Kampaanias osaledes kinnitate, et olete need tingimused läbi lugenud, mõistate neid ja olete nendega nõus. Kampaania korraldaja jätab endale õiguse neid tingimusi ükskõik millistel asjaoludel, mis jäävad meie mõistliku kontrolli alt välja, ette teatamata tühistada või muuta.

 

Kampaania korraldaja: EPSON Europe B.V., European Marketing Department, Westside, London Road, Hemel Hempstead, Hertfordshire, UK HP3 9TD.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused