Võida nutitelefon Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info Kuidas valida? Milline ahi valida?
Milline ahi valida?


Kokaraamatud ja foorumid on täis ahjuroogade retsepte: tervisliku toidu armastajad saavad küpsetada juurvilju ja liha, lisaks võib ennast mõnikord natuke poputada ja valmistada grill-liha või mahlakat liha praevardal. Ahi on ütlemata kasulik ja vajalik seade mistahes köögis, ning selle valikust sõltub, milliseid kulinaarseid meistriteoseid saate teoks teha.
Ahju valikul tasuks esimese asjana paika panna vaba ruumi olemasolu: väiksemasse kööki sobib kõige paremini integreeritav ahi, mida on võimalik paigaldada pliidiplaadi alla või mistahes muusse sobivasse kohta.

Ohutust silmas pidades tasuks veenduda selles, et ahjus on olemas teleskoopsiinid, mis võimaldavad ahjuplaati või ahjuresti sujuvalt välja tõmmata, termosond, termomeeter, mis mõõdab nii ahju kui küpsetatava roa temperatuuri. Lisaks peaks ahjul olema ka lapselukk, et pere pisipõnnid ei saaks mänguhoos ahju ust avada.

 


Et roog ahjus ilusti läbi küpseks ilma kõrbemata ega seest pooltooreks jäämata, tuleb küpsetusaega õigesti välja arvestada. Sellepärast tasuks valida ahi, millel on taimer. Mõned taimerid oskavad lisaks tavafunktsioonidele (ahju töö lõppemisest teavitamine) ahju automaatselt välja lülitada.Nii gaasi– kui elektriahju puhul mängivad olulist rolli selle puhastamine. Parimad ahjud on varustatud isepuhastussüsteemiga. Näiteks pürolüütiline puhastussüsteem muudab toidujäätmed kõrgel temperatuuril tuhaks. Aurupuhastuse teostamiseks aga tuleb ahju asetada veega täidetud nõu. Soojenemisel vesi aurustub ja muudab rasvapritsmed pehmemaks, misjärel on määrdunud kohti kergem puhastada.Ükskõik, kas olete otsustanud elektri– või gaasiahju kasuks, meilt leiate Teie köögi disainiga kõige paremini sobituva lahenduse: elektriahi sensorjuhtimise ja displeiga näeb kena välja modernses köögis, klassikalembestele võiks aga meeldida elektri– või gaasiahi stiliseeritud mehaaniliste nuppude ja taimeriga.

Kõiki ahjusid saab näha siin.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused