Võida nutitelefon Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info Kuidas valida? Milline gaasipliit valida?
Milline gaasipliit valida?


Kui kasutate kodus gaasi ja olete kindlalt otsustanud, et ei soovi paigaldada eraldi integreeritavat ahju ja keeduplaati, siis peaksite mõtlema sellele, milline 
gaasipliit vastab kõige paremini Teie praktilistele ja esteetilistele nõudmistele. Just sellest, mille järgi valida gaasi pliidiplaati ja ahju, tulebki juttu käesolevas artiklis.

Gaasiahi või elektriahi?


Olles otsustanud, millised on Teile vajaliku gaasipliidi mõõtmed, näiteks valides gaasi pliidiplaadi ja ahju standardsete mõõtmetega – 85 x 50 x 60 cm, tuleks enda jaoks otsustada, milline pliit on parem – kas gaasiahju või elektriahjuga. Nii ühel kui teisel ahjutüübil on oma plussid ja miinused: gaasiahi on ökonoomsem ja soojeneb kiiresti, selles on mugav küpsetada nii pirukaid kui ka praevardal roogasid.

Elektriahi konvektsioonigrillipraevarda ja aurutusrežiimi abil saate valmistada ka eriti põnevaid roogasid. Samas kasvavad taolise elektriahjuga Teie elektrienergia kulud (vaatamata isegi vastavusele EL standarditele (А, A+, jne)).

Ohutus ja mugavus


Mõlemal juhul peaksite pöörama tähelepanu sellele, kas ahjus on olemas termosond roa sise– ja välistemperatuuri määramiseks, ühe– või kahetasemelised teleskoopsiinid ja ahjuukse avamise blokeerimine, mis muudab toiduvalmistamise täiesti ohutuks nii Teie kui Te laste jaoks.

Elu teeb veelgi mugavamaks taimer, mis teavitab Teid õigeaegselt roa valmimisest ja sellest, et oleks aeg ahi välja lülitada. Mõned mudelid lülitavad ennast vajaliku aja möödudes ise välja.

Kerge puhastada ja hooldada

Nii gaasi– kui ka elektriahju juures on oluliseks momendiks pliidiplaadi valik, kuna sellest oleneb, kui tihti ja kui palju aega hakkab võtma selle puhastamine.

Kiire ja mugav toiduvalmistamineGaasipliidiplaat on parim energiasäästlikkuse ja toiduvalmistamise kiiruse seisukohalt, eriti kui selle põletid on varustatud kahe või kolme leegireaga. Gaasi pliidiplaat võimsa kolmerealise leegiga sobib suurepäraselt wokilembestele kasutajatele.

Sellise pliidiplaadiga ei pea Te muretsema selle pärast, et toit kõrbeb või keeb üle ega pea kartma tulekahju, kuna, esiteks, sellel on samamoodi nagu gaasiahjulgi olemas taimer ja Te saate paika panna toiduvalmistamise aega. Teiseks tagab gaasikontroll, et gaasi etteandmine lõpetatakse kohe, kui tuuletõmbus või ülekeenud vedelik leegi kustutab. Kusjuures, uuesti leegi põlema süütamine on lihtne ja ohutu, kuna enamus tänapäevaseid pliite on varustatud elektrilise leegisüütajaga.

Veel kord ilust


Lisaks pliidi disainile ja värvile tasuks tähelepanu pöörata nõudesahtli olemasolule, mis aitab kaasa Teie köögi kenale väljanägemisele ja ruumi kokkuhoiule.

6 sammu gaasipliidi valimisel
  1. Tehke kindlaks vajaliku pliidi mõõtmed;
  2. Valige endale meelepäraseim ahju tüüp;
  3. Mõelge valmis, milliseid ahju funktsioone Te igapäevaselt vajate;
  4. Valige endale pliit sellise pliidiplaadi ja ahjuga, mida on kerge hooldada;
  5. Valige pliidiplaat selliste funktsioonidega, mida Te tõepoolest pidevalt kasutama hakkate
  6. Muidugi tasuks mõelda ka sellele, kuidas pliit ülejäänud köögimööbliga kokku sobib.

Kõiki gaasipliite saate näha siin. 

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused