Võida Galaxy Watch 4 Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info Kuidas valida? Milline integreeritav nõudepesumasin valida?
Milline integreeritav nõudepesumasin valida?

Kokkuhoid
Vaatamata levinud arvamusele selle kohta, et nõudepesumasina kasutamisega kaasnevad suured kulud, on nõudepesumasina tegelik keskmine veetarbimine vähemalt kaks korda väiksem kui käsitsi nõudepesul, ning energiatarbimine on võrreldes muu olmetehnikaga väike. Arvestage sellega, et tarbitava energia kogus on proportsionaalne kulutatava vee mahuga, ning mida täpsemini satub vesi ja pesuvahend nõudele, seda puhtamana need pesust välja tulevad ja seda madalamad on kokkuvõttes kulud. Eriti siis, kui Teie nõudepesumasin on varustatud puhta vee sensori* ja Multi Tab funktsiooniga*.

Lisaks sellele võimaldab integreeritav nõudepesumasin koos kuivatiga köögis ruumi kokku hoida. Ükskõik, millist integreeritavat nõudepesumasinat peaksite valima, pidage meeles, et selle abil saate nõud puhtaks, samas kui vee–, elektri– ja puhastusvahendite kulud püsivad madalad.
Kompaktsus ja mahutavusEnnekõike tasuks mõelda nõudepesumasina mahutavusele, st sellele, mitu nõudekomplekti see suudab ühe korraga (1 pesutsükliga) pesta ja kuivatada.  Nõudekomplekti moodustavad: üks suur praetaldrik ja
supitaldrik, alustass, üks tass või klaas, kahvel, nuga ja kaks lusikat. Järelikult, mida suurem pere, seda rohkem nõudekomplekte selles kasutatakse.

Muide, olenemata nõudepesumasina gabariitidest mahutab see rohkem nõusid, kui sellel on olemas eraldi söögiriistade alus. Ei kastruleid, panne ega suuremaid nõusid ei loeta nõudekomplekti hulka, seepärast tuleks nende puhul arvestada lisaruumi vajadusega.

Seega sobiks 4-liikmelisele perele hästi nõudepesumasin, mille mahutavus on 8
10 nõudekomplekti ja mille mõõtmed on 60х60х85 cm, samas kui perepaarile piisab ka 45х55х45 cm suurusest ja 45 komplekti mahutavast nõudepesumasinast.

Vaikne töö ja kasutamismugavus

Kõik nõudepesumasinad tekitavad müra ja vibratsiooni, seega kui plaanite nõudepesumasinat õhtuti kasutama hakata, tasuks vaadata mudeleid, millel on olemas mürasummutussüsteem Silent System* või mudeleid funktsiooniga “Viitstart“, mis lubab edasi lükata programmi käivitamise Teie jaoks mugavamale ajahetkele (näiteks, öösel või ajale, kui Teid pole kodus).

Pesu ja kuivatuse lõppemisest teavitab nõudepesumasin Teid valgus– või helisignaaliga*. 


Järgnevalt mõned sõnad põhiliste programmide kohta, mis peaksid olemas olema nii lihtsamatel kui võimsamatel nõudepesumasinatel.

Kui määrdunud nõusid on vähe, saab nende pesuga kiiresti hakkama programm “Pool masinatäit“, mis lisaks kõigele hoiab kokku elektrienergiat, vett ja pesuvahendit. Režiim “Kiirpesu“ aga saab 30 minutiga hakkama mitme nõrgalt määrdunud nõudekomplektiga.

Programm „Intensiivne pesu“ puhastab vaevata 6570 °С juures ka väga määrdunud nõud. Kergesti purunevate pokaalide ja üldse õrnade nõude pesemiseks sobib hästi „Delikaatne pesu“ temperatuuril 3045 °С.

Nõude väga põhjalikuks pesuks ja desinfitseerimiseks ei ole midagi paremat kui režiimid “Hygiene”* ja “Oxygen”*, mis neutraliseerivad kahjulikud bakterid ja ebameeldivad lõhnad.

Ohutus


Enamik tänapäeva nõudepesumasinatest on täiesti ohutud tänu lekkekaitsele ja Aqua Stop* režiimile, lisaks aitavad kindlustunnet tõsta juhtimispaneeli ja ukse automaatne lukustamine, mis kaitseb masinat rikete eest, uudishimulikke lapsi kõrvetuste eest, ning Teie kodu ja naabreid – üleujutamise eest.

4 sammu integreeritava nõudepesumasina valikul

1. Tehke kindlaks Teie tulevase integreeritava nõudepesumasina mõõtmed, et see sobiks täpselt Teie köögiruumi;
2. Lugege kokku, mitu nõudepesukomplekti Te regulaarselt kasutate ja kui tihti Te üldse nõusid pesete;
3. Mõelge, millisel ajal Te tavaliselt nõusid pesete;
4. Otsustage, milliseid nõudepesumasina funktsioone vajate: nõude desinfitseerimine tuleb kasuks, kui Teil on lapsed, intensiivne pesu aga siis, kui armastate valmistada rasvasemat toitu või küpsetisi, jne.

Kõiki integreeritavaid nõudepesumasinaid saab vaadata siin.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused