Võida nutitelefon Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info Kuidas valida? Milline pesumasin valida?
Milline pesumasin valida?


Ilmselt mõtleb igaüks meist elus vähemalt korra: „Milline pesumasin valida“? „Kas parem oleks oleks LG või Samsungi pesumasin?“ See artikkel arutleb selle üle, kuidas oleks kõige parem valida pesumasinat, millest saab tulevikus Teie ustav koduabiline.

Suurus ja mõõtmed

Niisiis, vastates küsimusele „Milline pesumasin valida?“ tuleks eelkõige mõelda sellele, kuhu soovite masinat paigaldada (kas vannituppa, kööki, esikusse või pesuruumi) ning kui palju ruumi see nõuab. Just sellest hakkab olenema, kas mõistlikum oleks valida eraldiseisev pesumasin, mis on korraga võimeline pesema 3 voodilinade komplekti ja rätikuid ning mis võtab vannitoas või pesuruumis laiuselt ja sügavuselt vähemalt 50-60 cm ruumi. Või siis eelistate integreeritud pesumasinat, mis mahub kenasti ja kompaktselt Teie kraanikausi alla vannitoas või siis varjub elegantselt köögikapi sees. Või piisab Teile täielikult kõrgest ja kitsast pealtlaetavast pesumasinast, mida saab muul ajal kasvõi riiulina kasutada.Teine küsimus, mida ilmselt endale pesumasina valikul esitate, on see, kui suurt pesukogust ja kui tihti Te tavaliselt pesete. Muidugi, kui Teil on suur pere ja väikesed lapsed, tuleb Teil tihti ja palju pesu pesta, sellisel juhul oleks mõistlik valida pesumasin mahutavusega
alates 8 kg. Kui pesete pesu kord nädalas või isegi kord kahe nädala jooksul ja Teie peres on kolm või vähem inimest, võiksite teha oma valik kompaktse kuni 7 kg laetavusega pesumasina kasuks.

Pesu tsentrifuugimine ja kuivatamine

Kui Teil on pesu kuivatamiseks vähe ruumi, oleks mõistlik valida pesumasin kuivati või suure tsentrifuugimiskiirusega (üle 1200 pöörde minutis). Seejuures ei tasu karta seda, et pärast tsentrifuugimist jääb pesu kortsu, kuna enamus pesumasinaid on varustatud funktsiooniga „Kerge triikimine“ või „Kortsumiskaitse“ *. Vaatamata sellele, et kuivatiga pesumasin suurendab veidi Teie elektriarvet, aitab see samas kokku hoida ruumi Teie korteris, ei nõua lisaseadmeid pesu kuivatamiseks ning aitab ka aega säästa.

 

Muuseas, enamik kaasaegseid pesumasinaid töötab isegi suurtel tsentrifuugimiskiirustel üsna vaikselt. Seda enam töötavad vaikselt pesumasinad EcoSilence Drive* ja Super Silent System* funktsiooniga. Tänapäeval ei pea pesumasina valikul enam välja arvutama, kui kaugele tuleks masin magamis– või lastetoast paigutama, et selle müra koduseid ei häiriks.

Funktsioonid ja programmid

Ülalpool vaatlesime pesumasina põhilisi valikukriteeriume. Kui nüüd mõelda pesumasina valikule veelgi põhjalikumalt, peaksite kaaluma, milliseid pesumasina funktsioone Te meelsasti kasutaksite. Näiteks Hotpoint-Ariston või LG pesumasinad funktsiooniga „Aurutamine“* sobivad hästi peredesse, kus on väikelapsed, kelle riideid oleks vaja desinfitseerida.

 

Kui Teil on lemmikloomi, võib kasulikuks osutuda pesumasin funktsiooniga „Loomakarvade eemaldamine“ *. Pesumasin Indesit sobib väga hõivatud inimestele või poissmeestele – pesuprogrammi saab käivitada kõigest ühe nupuvajutusega*. Lisaks sellele on mõned kaasaegsed pesumasinad niivõrd targad ja arukad, et on suutelised ise pesuvahendeid doseerima, pesu kaaluma ja valima vajalikke programme või jätma meelde Teie enimkasutatavaid pesurežiime.
Ohutus ja säästlikkus

Praegu tarbivad pea kõik pesumasinad elektrienergiat*, vett* ja pesuvahendeid* väga säästlikult, on lekkekaitsega*, mis käivitub automaatselt rikke korral või juhul kui pesumasina töö ajal muudetakse programmi seadistusi, lisaks on nad varustatud lapselukuga*. Peale selle kehtib kõikidele pesumasinatele garantii, mis laieneb erinevatele rikketüüpidele, tootjapoolsetele vigadele ning hõlmab ka pesumasina paigaldamist ja hooldamist.

Teie stiil

Pesumasina valikul peaksite usaldama oma ilumeelt. Näiteks pesumasinad sensorpaneeli, suure displei ja Wi-Fi-ga sobivad hästi modernse stiiliga korterisse.


Klassika armastajatele sobivad hästi harjumuspärased valged pesumasinad pöördregulaatorite või nuppudega ja väiksema displeiga.

Kokkuvõte: 4 sammu pesumasina valikul

Ülalöeldule joont alla tõmmates tuleks küsimusele „Milline pesumasin valida?“ vastates mõelda eelkõige järgnevale:

      1.    
Pesumasina mahutavus ja paigaldamise koht;
      2.     Tsentrifuugimise kiirus ja kuivati olemasolu;
      3.     Kasulikud lisaomadused olenevalt Teie vajadustest ja eluviisist;
      4.     Pesumasina välimus ja selle sobivus Teie elamisse.

Lõpuks võiks veel lisada, et mitte ükski tekst ei asenda elavat suhtlust konsultandiga, seetõttu pöörduge julgesti meie operaatorite poole.

Kõiki pesumasinaid näete siin.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused