Võida Apple AirPods kõrvaklapid Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info Ettevõttest RDE.EE kliendiinfo


Viimase 6 kuu jooksul osalesid kauplusteketi RD Electronics kliendid rahulolu küsitluses. Koguti ja analüüsiti 5000 ankeeti. Selliste klientide rahulolu küsitluste abil üritame teada saada Teie arvamust, parandada teeninduskvaliteeti ja õigustada klientide usaldust. Kuna meie veebikaubamaja kuulub Baltikumi kaupluste ketti, toome ära kliendiküsitluste andmed, mis kinnitavad Teile, et ostes kaupa RDE.EE-st, jõuab Teieni kvaliteetne kaup.  
 

Me viime regulaarselt läbi kliendi rahulolu küsitlusi, et selgitada välja, kas meie kaupade kvaliteedi ja teeninduskvaliteediga ollakse rahul. Tulemuste järgi jäid 96% klientidest ostuga väga rahule ja soovitavad Teile veebikaubamaja www.rde.ee. Meie veebikaubamajast ostes, võite meid usaldada.Iga päev tehakse meie Baltikumi ketis enam kui 1500 tellimust. Meile on kõige olulisem pöörata tähelepanu klienditeeninduse kvaliteedile, et Te oleksite alati veebikaubamajast www.rde.ee tehtud  ostuga 100% rahul.        


 
 
Esindame enam kui 250 tootjat. www.rde.ee müüb ainult originaaltooteid, millele kehtib ametlik garantii. Loodame, et suudame Teid meie laia tootevalikuga meeldivalt üllatada.
 

Meie ladudes on enam kui 100 000 kaubaühikut, mis on juba täna valmis väljasaatmiseks. Tänu nii suurtele tarnemahtudele saame Teile alati pakkuda hea hinna ja parima kvaliteediga tooteid.
 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused