Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|
|


Oluline info
Testige RDE.EE kaupu oma kodus 14 päeva jooksul

Me elame kõrgtehnoloogia ajastul, kus imelised tehnoloogiaalased uudistooted ilmuvad kauplustesse sagedamini, kui vahelduvad aastaajad.

Nii väga tahaks osta nii 3D-teleri, tahvelarvuti, kui ka külmkapi ning multikeetja, samuti ka videoprojektori ja robottolmuimeja. Kuid alati tekib küsimus – kas perele ikka meeldib ost, kas kaaslane hakkab soetatud eset kasutama, kas see sobib interjööriga, mida arvavad sõbrad ning kas lõpuks ei tule tehtud ostu ja kulutatud raha kahetseda.


Mure saab lahendatud!
RDE.EE on ostjate taoliste kahtlustega korduvalt kokku puutunud ja on välja töötanud kauba tagastamise programmi kuni 14 kalendripäeva jooksul.

Niisiis, kui olete sooritanud ostu RDE.EE veebikaubamajas, kuid tunnete, et Te ikkagi ei soovi ostetud eset kasutada, on Teil võimalik kaup tagastada või välja vahetada 14 kalendripäeva jooksul selle ostuhetkest arvates.

14-päevane tagastusõigus kehtib ainult www.rde.ee veebikaubamajas ostetud kaupade suhtes.
Millega tuleb kauba tagastamisel arvestada:
• Teil peab olema alles kauba ostu kinnitav kauba saateleht, kauba tagastamisel tuleb see kindlasti esitada.
 
• 14-päevast lepingust taganemise õigust, vastutab tarbijast Klient tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes (jaekaubanduse kaupluses).

Kindlasti hoida alles originaalpakend 14 päeva.
 
• Pärast kauba vastu võtmist peab majandus- või kutsetegevuses tegutsev Klient veenduma, et kaup vastab nõuetele, sealhulgas kontrollima hinna õigsust ja allkirjastama vastavad dokumendid. Allkirja andmisega kinnitab Klient, et pakk on heas seisukorras ning kahjustamata. Juhul, kui Klient märkab kauba vastuvõtmisel, et pakk on kahjustada saanud (kortsus, märg või muud moodi rikutud), tuleb kahjustused fikseerida vajadusel võite loobuda saadetist vastu võttmast.
Tarbijale  VÕS § 220 lg 1: ostja peab teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta asja lepingutingimustele mittevastavusest teada sai või pidi teada saama.
 
Palume sellest teavitada  poodi ekirja teel [email protected] või telefonil 6743272
 
Taganemisõigus ei kohaldu võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 kohaselt järgmistele teenustele ja toodetele: 
  • tootele, mis on tarbijale üle antud suletud pakendis ja mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui see on pärast kohaletoimetamist avatud;
  • tootele, mis oma olemuse tõttu segatakse või ühendatakse pärast üleandmist muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
  • suletud ümbrises audio- ja videosalvestistele või arvutitarkvarale, kui tarbija on ümbrise avanud;
  • muudele VÕS § 53 lg-s 4 sätestatud toodetele ja teenustele, mida ei ole käesolevas punktis eraldi nimetatud.
 
• 14 päevane tagastamisõigus ei kehti juriidilistele isikutele

Kõik vaidlused, mis tekivad seoses üld- ja tellimistingimustes sätestatu täitmisega, proovivad pooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui pooltel ei õnnestu saavutada kokkulepet, lahendatakse tekkinud vaidlused vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vaidluste lahendamiseks on tarbijast kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks ka Tarbijavaidluste komisjoni poole, mille info on leitav SIIN või Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendav platvormi poole, mis on leitav SIIN.

Kauba tagastamine

Edaspidi sätestatud tingimused, protseduurid ja mõisted, mis on seotud ostu-müügilepingust taganemisega, kohaldatakse ainult tarbijatele, kes järgivad Eesti Vabariigis kehtivaid tarbijakaitseseadusi.

Juhul kui Te pole ostetud kaubaga rahul, on Teil õigus lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul, lepingust taganemise põhjusi välja toomata*. Kauba tagastamise tähtaeg lõpeb 14 kalendripäeva möödudes alates päevast, kui Teie või Teie poolt näidatud isik, kes ei ole kullerfirma esindaja, sai(te) viimase osa tellimusest (juhul aga, kui ostsite korraga enam kui ühe eseme, ning see toimetati Teieni erineval ajal, möödub kaubast keeldumise tähtaeg 14 kalendripäeva möödumisel alates päevast, kui Teie või Teie poolt näidatud isik, kes ei ole kullerfirma esindaja, sai(te) viimase osa tellimusest).

Selleks et jõustuks Teie soov kaubast taganeda, peate esitama korrektselt täidetud ametliku kauba tagastamise blanketi või saatma üheselt mõistetava kirjaliku avalduse OÜ MK Trade Baltic kontorisse aadressil Liimi tn 1, 10621, Tallinn või e-posti teel: [email protected]

Ostu kinnitav kauba saateleht tuleb kindlasti saata meile koos kirjaga. Selleks, et kasutada oma õigust kaup tagastada, peate kinni pidama kauba tagastamise tähtaegadest ostu-müügilepingust taganemiseks.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused