Uudistooted Kulleriteenus Makseviisid Oluline info Kontakt
|
Skype chat
|
|


Oluline info
Testige RDE.EE kaupu oma kodus 15 päeva jooksul

Me elame kõrgtehnoloogia ajastul, kus imelised tehnoloogiaalased uudistooted ilmuvad kauplustesse sagedamini, kui vahelduvad aastaajad.

Nii väga tahaks osta nii 3D-teleri, tahvelarvuti, kui ka külmkapi ning multikeetja, samuti ka videoprojektori ja robottolmuimeja. Kuid alati tekib küsimus – kas perele ikka meeldib ost, kas kaaslane hakkab soetatud eset kasutama, kas see sobib interjööriga, mida arvavad sõbrad ning kas lõpuks ei tule tehtud ostu ja kulutatud raha kahetseda.


Mure saab lahendatud!
RDE.EE on ostjate taoliste kahtlustega korduvalt kokku puutunud ja on välja töötanud kauba tagastamise programmi kuni 15 kalendripäeva jooksul.

Niisiis, kui olete sooritanud ostu RDE.EE veebikaubamajas, kuid tunnete, et Te ikkagi ei soovi ostetud eset kasutada, on Teil võimalik kaup tagastada või välja vahetada 15 kalendripäeva jooksul selle ostuhetkest arvates.

15-päevane tagastusõigus kehtib ainult www.rde.ee veebikaubamajas ostetud kaupade suhtes.
Millega tuleb kauba tagastamisel arvestada:
 • Teil peab olema alles kauba ostu kinnitav kauba saateleht, kauba tagastamisel tuleb see kindlasti esitada.
 • Kaup peab olema rikkumata originaalpakendis ja täiskomplektis (koos kõikide tarvikutega, mis olid algselt ostupakendis kaasas).
 • Palume veenduda alati kullerilt kaupa vastu võttes, et kauba pakend pole kahjustada saanud. Kui pakend on vigastatud, siis tehke kullerilt kaupa vastu võttes kindlasti sellekohane märge kauba vastuvõtmise akti. Kui Te ei tee kauba vastuvõtmise akti märget pakendi vigastuse kohta kauba kätte saamise hetkel, siis ei saa me hiljem käsitleda kaebust seoses antud vigastatud pakendi või kaubaga.

  Kui pakend ei olnud vigastada saanud, aga avastasite peale paki avamist, et:

           1. kaubal on välised kahjustused (näiteks ekraani või korpuse kahjustus)

  2. komplektist on puudu toote osad (näiteks blenderil on puudu lõiketera või sülearvutile pole laadijat kaasa pakitud)
  Palume Teid sellest teavitada koheselt poodi kirja teel remont@rde.ee või telefonil 6743272.

  siis on Teil kolme päeva jooksul peale kauba kätte saamist võimalus esitada kaebus ja loobuda ostetud kaubast. Hilisemaid kaebusi ei rahuldata.

 • Printerid, multikeetjad, tolmuimejad, kohvimasinad, arvutimängud, tarkvara, nööpkõrvaklapid, Bluetooth kõrvaklapid, vaakumpakendis kaubad ning samuti kehahooldusvahendid, hügieenikaubad või kaubad, mis muutuvad peale avamist tagastamiskõlbmatuks tervishoiu– ja hügieenilistel põhjustel ja mida on tutvumiseks kasutatud rohkemal viisil, kui seda on lubatud teha tavakaupluses, vastutab asja väärtuse vähenemise eest tarbija.
  PS.Toote  omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha tavapoes (jaekaubanduse kaupluses).
 • Kaup peab olema vastava kvaliteediga, mehaaniliste ja visuaalsete kahjustusteta, ilma väliste kasutamistunnusteta, rikkumata kaubandusliku välimusega. Enne toote tagastamist veenduge, et see oleks puhas ja algse väljanägemisega (tolmu– ja toiduosakestevaba, kõrbemisjälgedeta, katlakivita, elektroonikaseadmetelt tuleb kustutada mälusse salvestatud isikuandmed, jms.).
 • Seaduse alusel kehtib tagastamisõigus ainult eraklientidele (juriidilistele isikutele ei kehti). 

Kauba tagastamine

Edaspidi sätestatud tingimused, protseduurid ja mõisted, mis on seotud ostu-müügilepingust taganemisega, kohaldatakse ainult tarbijatele, kes järgivad Eesti Vabariigis kehtivaid tarbijakaitseseadusi.

Juhul kui Te pole ostetud kaubaga rahul, on Teil õigus lepingust taganeda 15 kalendripäeva jooksul, lepingust taganemise põhjusi välja toomata*. Kauba tagastamise tähtaeg lõpeb 15 kalendripäeva möödudes alates päevast, kui Teie või Teie poolt näidatud isik, kes ei ole kullerfirma esindaja, sai(te) viimase osa tellimusest (juhul aga, kui ostsite korraga enam kui ühe eseme, ning see toimetati Teieni erineval ajal, möödub kaubast keeldumise tähtaeg 15 kalendripäeva möödumisel alates päevast, kui Teie või Teie poolt näidatud isik, kes ei ole kullerfirma esindaja, sai(te) viimase osa tellimusest).

Selleks et jõustuks Teie soov kaubast taganeda, peate esitama korrektselt täidetud ametliku kauba tagastamise blanketi või saatma üheselt mõistetava kirjaliku avalduse OÜ MK Trade Baltic kontorisse aadressil Liimi tn 1, 10621, Tallinn või e-posti teel: remont@rde.ee. Kontakttelefon: +372 674 3272.

Ostu kinnitav kauba saateleht tuleb kindlasti saata meile koos kirjaga. Selleks, et kasutada oma õigust kaup tagastada, peate kinni pidama kauba tagastamise tähtaegadest ostu-müügilepingust taganemiseks.

 
 
Võrdlusesse on lisatud 0 toodet
Võrdle
Eemalda
Tarnevõimalused | Maksevõimalused